Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Affront

Amsterdam, zaterdag 6 september 2053. Aziz en Evangelina zitten thuis in de woontoren, hebben een paar dagen vrij, tijd die ze zoveel mogelijk doorbrengen met Atse en Aphrodite, nu vijf jaar oud. Aziz wordt gecontacteerd door de driehoek. Volgens de ESS-Duitsland zijn er drie Albanese huurmoordenaars uit Berlijn onderweg naar Amsterdam voor een aanslag op Luuk Timmers, de leider van het anti-autoritair front, politiek gezien misschien wel de belangrijkste tegenstander van Aziz. Aziz besluit meteen om Timmers te laten 'verdwijnen' en te verbergen in de woontoren. Ook besluit hij het onderzoeksteam onder leiding van Banda Okeefa, de Zwarte Panter, te laten opereren vanuit de woontoren. De tweeling vindt dat allemaal machtig interessant: papa en Banda gaan boeven vangen en zij mogen toekijken. Als dat niet heel heel spannend is? Timmers valt als een blok voor de tweeling. En voor Evangelina. En hij is behoorlijk onder de indruk van de snelheid waarmee Aziz en Banda deze zaak ontrafelen. En geschokt van wat ze boven tafel krijgen. In Amsterdam, Den Haag, Berlijn en Brussel. Politieke vrienden zijn niet altijd je echte vrienden.
Toon details

Schrijf een recensie

Is Affront het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Reageren op Affront

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.