Boek der zielen

Thrillers & Spanning

In de boeken van de geheime Bibliotheek der doden is het lot van iedereen vastgelegd... Tot 2027. Wat staat de mensheid dan te wachten en waarom mist er één boek?

09.02.2027
Het einde der dagen is aangekondigd

Alleen een handjevol mensen weet van het bestaan van de Bibliotheek der doden. Maar de Bibliotheek is niet compleet: één boek, dat de sleutel tot het grootste geheim allertijden vormt, mist.
Voormalig FBI-agent Will Piper probeert in opdracht van de stervende Henry Spence het missende boek in handen te krijgen. Dit boek moet antwoord geven op de vraag van Henry, waarom de Bibliotheek stopt bij het jaar 2027. Wat gebeurt er dan met de wereld?
Will ontdekt hoe dit exemplaar is verdwenen, en ook dat het een grote inspiratie voor Calvijn, Nostradamus en Shakespeare heeft gevormd. Maar vanuit de hoogste regionen van de Amerikaanse macht wordt er op hem en zijn geliefden gejaagd, opdat de gevaarlijke waarheid over het lot van de wereld niet zal uitkomen.

Uitgeverij
Bruna Uitgevers B.V., A.W.
Imprint
A.W. Bruna Uitgevers
Uitgegeven als
Paperback • Ebook • Audioboek
Eerste editie
21-05-2011
Laatste editie
23-05-2011
ISBN
9789022996102 • 9789044963496 • 9789046175088
Aantal pagina's
340
Serie
Will Piper
Seriedeel
2
Taal
Nederlands

Populair in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Uitgelicht