David

naar een verhaal van Hugo Van Laere

Feelgood

David is teruggekeerd van een kort verblijf op zijn eiland, waar hij eerder dertien jaar als wilde leefde. Wennen aan de gewoontes en gebruiken van de westerse wereld gaat David maar moeizaam af. En zijn relatie met Sofie wordt steeds complexer.

Ook al begrijpt David de conventies in Belgi? niet helemaal, hij probeert zich er zo goed mogelijk naar te gedragen. En hij begint ook succes te kennen als schilder. Zo verandert hij van een wereldvreemde jongeman in een zelfverzekerd persoon. Of liever gezegd: in iemand die zich zo voordoet. Het tere punt blijft zijn o zo mooie, maar breekbare relatie met Sofie. Wanneer zij definitief lijkt te kiezen voor Pieter, stort David zich in de armen van Sofies zus Delphine. Hij dompelt zich onder in de wereld van fun, drank en rock ?n roll, en een breuk met Sofie blijkt onvermijdelijk. Ondertussen heeft een eenzame man Davids schilderijen ontdekt.

In het boek leren we meer over de gevoelens van Sofie ?n David die zijn emoties ook meer en meer begint te verwoorden.

Nadat Hugo Van Laere de telenovelle Ugly Betty tot de Vlaamse televisieklassieker Sara had herwerkt, schreef hij zijn eerste oorspronkelijke telenovelle David. De ontwapenende charmes van Sofie en David veroverden meteen alle harten.

Uitgeverij
Houtekiet
Uitgegeven als
Paperback
Eerste editie
16-06-2010
Laatste editie
01-07-2010
ISBN
9789057203619
Aantal pagina's
190
Taal
Nederlands

Populair in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Uitgelicht