Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

De duiventunnel

Memoires van een meesterverteller

Al dertig jaar wordt erover gesproken, nu is het boek er: de memoires van John le Carré. In zijn boek gaat hij terug naar de beginjaren in Bonn, waar hij werkte voor de MI6, de Britse inlichtingendienst, en beschrijft hij zijn complexe relatie met de Duitsers. Daarnaast schrijft hij over zijn reizen en de mensen die model hebben gestaan voor zijn onvergetelijke hoofdpersonen. Zo is er een portret opgenomen van Yvette Pierpaoli, de vrouw die hem geïnspireerd heeft tot het personage Tessa uit De toegewijde tuinier. Daarnaast is er aandacht voor Richard Burton, Alec Guinness, Yassier Arafat, diverse Engelse minister-presidenten én zijn ouders.

Toon details

Recensies (5)

Meer recensies

Schrijf een recensie

Is De duiventunnel het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Reageren op De duiventunnel

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.