Meer dan 4,2 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
De ruige heer
STEUN JE BOEKHANDEL
Koop je boeken bij je lokale boekhandel.
Volg je favoriete boekhandel nu ook op Hebban.

Log in om je boekhandel te kiezen
5 16 4 20 3 8 2 1 1 0

De ruige heer

45

Rank 179 Gelezen 47 Aan het lezen 2 Wil ik lezen 62 Favoriet 1 Recensies 2
Feelgood Lijsten 1 Spots 1   Topics 0

In De ruige heer, het derde deel in de Vrouwen van Oxford-serie van Evie Dunmore, kent de verwende Hattie Greenfield geen ‘nee’. Ze heeft ook maar drie ambities in het leven: succesvol worden als kunstenaar, een nobel doel vinden om zich aan te verbinden, en trouwen met een gentleman. Hartstikke haalbaar, denkt ze… Tot ze in een compromitterende situatie wordt aangetroffen met Lucian, een verleidelijke, ruige Schot. Er zit niets anders op dan een huwelijk met de man van wie ze verder niets wilde weten. Samen verhuizen ze naar Schotland. Hattie kan haar ambities nog steeds waarmaken, als ze tenminste haar hart open durft te stellen...

Dit derde deel in Evie Dunmores verslavende Vrouwen van Oxford-serie is extra leuk voor fans van Netflix’ Bridgerton en Outlander. Met opnieuw een sterke vrouwelijke hoofdpersoon, Evie Dunmores heerlijke geestige schrijfstijl én een onweerstaanbare romance!

‘Charmant, sexy, en je bent even in een totaal andere wereld.’ – Publishers Weekly

‘Evie Dunmore is een frisse nieuwe stem in historische fictie: ze raakt precies de juiste snaar.’ – Entertainment Weekly

+


Genre
Feelgood
Vertaalde literaire roman, novelle
Serie
Vrouwen van Oxford (3)
Uitgeverij
Xander Uitgevers B.V.
Eerste editie
01 september 2022
Laatste editie
13 september 2022
ISBN
9789401618090 , 9789401618106


Boekinformatie wijzigen
1 keer bewerkt, laatste bewerking door VM van Erp - van Dijk
Rapporteer deze bijdrage


Recensies (2)

Schrijf een recensie

Registreren Inloggen met Facebook

Reacties op: De ruige heer

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie. Recensies schrijf je onder Schrijf een recensie.