De strijd van de straatkatten

Kind & Jeugd

Stop met zoeken, je hebt je nieuwe lievelingsboek gevonden! Middernachtkatten is een adembenemend spannend avontuur! Het eerste deel in een trilogie, voor fans van De magische apotheek.

Nova en Henry denken dat ze op een supersaaie school terechtgekomen zijn, maar niets is minder waar. Het blijkt een school voor kinderen met een speciale gave: Nova en Henry zijn kattenfluisteraars! Ze kunnen katten verstaan en met ze praten. In het diepste geheim vragen de straatkatten en de Middernachtkatten hen om hulp. Gelukkig kan Nova meesterlijk goed sluipen en spioneren, en Henry heeft een ongelooflijk goede neus. Kunnen ze de katten redden?

Paul van Loon over Middernachtkatten:

‘Een school voor kattenfluisteraars! Daar zou ik graag naartoe zijn gegaan. Dat kan helaas niet, maar gelukkig is er dit boek. Een must voor alle kattenliefhebbers en andere lezers.’

Uitgeverij
WPG Kindermedia
Imprint
Leopold
Uitgegeven als
Hardcover • Audioboek • Ebook
Eerste editie
07-06-2023
Laatste editie
07-06-2023
Vertaald door
Ans van der Graaff
Illustraties door
Jérôme Pélissier
ISBN
9789025885359 • 9789025885892 • 9789025886011
Aantal pagina's
320
Serie
Middernachtkatten
Taal
Nederlands

Populair in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Uitgelicht