Donnie kan zich niet zo goed concentreren op school - maar wel op muziek. Hij wil rapper worden. Op het plein in zijn nieuwe buurt houden de kinderen rapwedstrijden met elkaar. Donnie gaat meedoen en wordt vrienden met Moustafa, Spicky en Daria. Er is alleen één groot probleem: van zijn vader mag Donnie absoluut niet meedoen. Hij haat rapmuziek. Donnie moet kiezen tussen zijn droom en zijn familie.
Doe of Sterf is het eerste deel van In het hart van de beat, een nieuwe serie van Maurits van Huijstee. Maurits is de schrijver van Diego Zonnesteek.
Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!
Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!
Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!
Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!
Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!
Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!
Matthew’s vriend wordt door een stalker bedreigd. Als er meerdere moorden worden gepleegd, lijken deze met dezelfde stalker verband te houden.Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.
Reageren op Doe of Sterf
Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.