Meer dan 4,2 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Duistere geheimen in het kattencafé
STEUN JE BOEKHANDEL
Koop je boeken bij je lokale boekhandel.
Volg je favoriete boekhandel nu ook op Hebban.

Log in om je boekhandel te kiezen
5 1 4 3 3 3 2 1 1 0

Duistere geheimen in het kattencafé

8

Rank 3728 Gelezen 8 Aan het lezen 1 Wil ik lezen 47 Favoriet 0 Recensies 0
Thrillers & Spanning Lijsten 1 Spots 1   Topics 0

Heerlijk verslavende cosy crime voor de fans van Agatha Christie en Midsomer Murders

Het is laagseizoen op Daybreak Island en Maddie hoopt wat vrije tijd te hebben om haar to-dolijstje af te kunnen werken. Haar opa’s huis, dat werd omgetoverd tot kattencafé, wordt verbouwd en Maddie hoopt een locatie te vinden voor een nieuwe sapjesbar. Bovendien heeft haar relatie met de superlieve hondentrimmer Lucas een positieve wending genomen.

Maar al snel is het gedaan met de rust. Een bekende schrijver, die op het eiland verbleef om te schrijven, wordt dood in het kanaal gevonden. En op dezelfde dag verschijnt er een excentrieke vrouw in het kattencafé die beweert dat Maddies kat JJ eigenlijk van haar is. Terwijl het onderzoek naar de overleden schrijver vordert, realiseert Maddie zich dat zelfs de buren, die ze haar hele leven al kent, geheimen bewaren…

In de pers

Moord in het kattencafé trekt je vanaf de eerste pagina het verhaal in en maakt dat je Daybreak Island nooit meer wilt verlaten ondanks de hoge misdaadcijfers!’ Criminal Element

‘Cate Conte is een van de weinige auteurs die knusse kneuterigheid weet te combineren met sterke dialogen en een goede ontwikkeling van de personages. Vlot en verslavend!’ Kirkus Reviews

‘Een schattig dorpje, dodelijke intriges en een hoop harige vrienden. Dit goed geplotte mysterie is een cadeautje voor elke kattenliefhebber.’ Best Friends Magazine

+


Genre
Thrillers & Spanning
Thriller
Uitgeverij
Boekerij
Eerste editie
01 december 2022
Laatste editie
01 december 2022
ISBN
9789402318999 , 9789022596265


Boekinformatie wijzigen



Reacties op: Duistere geheimen in het kattencafé

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie. Recensies schrijf je onder Schrijf een recensie.

Gesponsorde boeken