Meer dan 7,2 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Een liefde in Frankrijk

Twee verschillende jongemannen vechten om de hand van de knappe achttienjarige Minella Maddox. De eerste jongeman bevindt zich dichtbij huis, hij is de zoon van de rijke familie Derringham. Maar ook de Franse graaf Charles-Augueste – arrogant, maar extreem aantrekkelijk – ziet in Minella zijn perfecte vrouw. Hij wordt ook wel 'de duivel op het paard' genoemd, want hij neemt wat hij wil. Minella heeft de huwelijkskandidaten voor het uitkiezen, of wordt de keuze voor haar gemaakt?

In Een liefde in Frankrijk neemt Victoria Holt je mee naar de roerige tijden van de Franse Revolutie in combinatie met een flinke scheut drama en romantiek.

Toon details

Schrijf een recensie

Is Een liefde in Frankrijk het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Boeken van dezelfde auteur

Gesponsord

Eén wens. Twee levens. Een onvergetelijke vriendschap. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Een hilarische en spannende donkere romcom met een bloederig randje.

In Broers laat Carolijn Visser via haar familieverhaal zien hoe kunstenaars de behoudende naoorlogse sfeer doorbraken. Lees hier over het Mezza Boek van de Maand.

Reageren op Een liefde in Frankrijk

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.