Meer dan 7,0 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Er was eens een Alfred uit Zweden

Deze bundel vol waanzinnige gedichten neemt je mee op een speelse reis door de wereld van de wetenschap, met gedichten over de grootste geleerden en hun ontdekkingen. Klinkende namen als Pythagoras en Marie Curie, maar ook minder bekende genieën zoals Mary Anning, die fossielen ontdekte, en Jane Cooke Wright, de eerste dokter die chemotherapie uittestte, komen aan bod.

Van de mysteries van het heelal tot de geheimen van de kleinste deeltjes - alles wordt toegankelijk uitgelegd, met humor, (flauwe) woordmopjes en rijmschema’s die blijven plakken. Leuk om zelf te lezen, nog leuker om voor te lezen.

Voor jonge ontdekkingsreizigers, nieuwsgierige geesten en iedereen die wel wat extra wetenschap kan gebruiken!

Toon details

Recensies (2)

Meer recensies

Schrijf een recensie

Is Er was eens een Alfred uit Zweden het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Gesponsord

Geef De Wonderverteller cadeau, bekroond met de Gouden Griffel 2025 – voor jong en oud!

Reageren op Er was eens een Alfred uit Zweden

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.