In ‘Fietsen Maken Utrecht’ lees je alles over wat de provincie Utrecht tot dé fietsprovincie van Nederland maakt. Het boek bevat vele mooie foto’s en interessante feiten.
Nadat Utrecht eerder de Tour de France (2015) en de Giro d’Italia (2010) mocht verwelkomen, mag de Domstad ook de start van de Vuelta organiseren. Zo’n fietsfeest is bij uitstek de gelegenheid om je te realiseren dat nergens ter wereld zoveel fietsculturen bestaan als in de provincie Utrecht.
Fiets mee en zie hoe Utrecht dé fietsprovincie van Nederland is geworden. Met tal van wetenswaardigheden, feiten en verrassende interviews met fietsenmakers en ‘fietsprofessionals’ die aan de bakermat van het succes van deze fietsprovincie staan.