Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Hallo wereld, hier ben ik!

Kiki Giraf wil weleens iets anders. Ze pakt haar koffers en trekt de wijde wereld in. Maar BRR… wat is het koud op de pool en OEI, wat is het moeilijk om aan bomen te slingeren in de jungle! Kiki Giraf is blij als ze na haar reis weer terugkeert op de savanne. Of toch niet? Want er valt nog zoveel meer te ontdekken!
Een vrolijk flapjesboek op rijm over een avontuurlijke giraf die de wereld wil ontdekken.
Inclusief liedje over Kiki Giraf!
Toon details

Schrijf een recensie

Is Hallo wereld, hier ben ik! het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Een ontroerende en betoverende roman over familie, herinneringen en hoop, waarin het verleden van Libanon wordt verweven met de zoektocht van twee Canadese zussen naar hun roots. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Na de mysterieuze dood van haar beroemde moeder ontvangt Mackenzie brieven die duistere geheimen onthullen achter haar moeders succes. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Reageren op Hallo wereld, hier ben ik!

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.