Meer dan 6,4 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Het verdwenen kersenrood

Als koningin Soraya sterft, laat ze een diepbedroefde man en zoon achter. Prins Floris mist zijn moeder ... én zijn vader. Ik lijk wel lucht voor hem, denkt Floris. Maar eigenlijk weet koning Leon zich geen raad van verdriet. Elke zoen doet hem aan de kersenrode lippen van zijn vrouw denken. Daarom laat hij een vloek uitspreken, waarna niemand in het koninkrijk nog kan zoenen. Maar het helpt niet. Koning Leon blijft even verdrietig, en de mensen in zijn land worden alsmaar bozer. Floris zoekt samen met feetje Lucia wanhopig naar een oplossing. Zullen ze die vinden?

Een ontroerend sprookje met vertederende illustraties over omgaan met verlies en verdriet. Voor kinderen vanaf 5 jaar. Met een voorwoord van Manu Keirse,
hoogleraar verliesverwerking.
Toon details

Schrijf een recensie

Is Het verdwenen kersenrood het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Gesponsord

Een Nederlander en een Française, twee talen, twee culturen. Twee werelden. Een arts en een studente kunstgeschiedenis. Louter tegenstellingen, maar één grote liefde. Groot genoeg?

Als rechercheur Emmy Clifton de verdwijning van twee tienermeisjes onderzoekt, realiseert ze zich dat ze hen nooit écht heeft gekend. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Reageren op Het verdwenen kersenrood

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.