Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Ik zie het wel

In 104 columns beschrijft Ruud Baars op humoristische wijze gewone dingen, momenten, gebeurtenissen, actualiteiten en herinneringen uit zijn eigen leven. Een eenzame fiets in coronatijd, oma's frieten en een deuk in de Zaan, allemaal verhalen die een glimlach op je gezicht weten te toveren. Soms gaat het ook over gewone mensen en soms over ongewone. De CV-monteur, tante Klaar, de buurman achter zij dichte gordijn, ze komen allemaal voorbij.
"Hilarisch, herkenbaar, komisch", zo waren veelal de reacties.
"Ik zie het wel" is een boek om in je tas te stoppen, voor even een ontspannen momentje in de trein, tijdens de lunch, of voor het slapen gaan. Het is heerlijk om te lezen!
Toon details

Schrijf een recensie

Is Ik zie het wel het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Een ontroerende en betoverende roman over familie, herinneringen en hoop, waarin het verleden van Libanon wordt verweven met de zoektocht van twee Canadese zussen naar hun roots. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Na de mysterieuze dood van haar beroemde moeder ontvangt Mackenzie brieven die duistere geheimen onthullen achter haar moeders succes. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Reageren op Ik zie het wel

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.