Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

In het voorbijgaan

Marianne ten Cate heeft haar draai helemaal gevonden in het mooie Westerwolde. Ze runt er een vakantieboerderij: Hiddema Erve. Kinderen uit probleemgezinnen kunnen hier in de zomermaanden een aantal dagen van een onbezorgde vakantie genieten. In de aanloop naar het hoogseizoen maakt een groep hulpverleners gebruik van de faciliteiten. Oude bekenden treffen elkaar, nieuwe liefdes ontluiken en Marianne zorgt voor de nodige reuring.

IN HET VOORBIJGAAN is het tweede deel van de trilogie ROZEN VOOR MARIANNE.

Joanna Beem is de schrijversnaam van Annemarie van der Hoeven (1950), geboren en getogen in Vlaardingen. Boeken hebben altijd een grote rol gespeeld in haar leven. Aan het schrijven ervan komt ze pas echt toe als ze zich in 2010 in de provincie Groningen vestigt. Als een koning zo rijk is haar debuutroman.

Meer info: joannabeem.booklight.nl / facebook.com/joannabeem.auteur
Toon details

Schrijf een recensie

Is In het voorbijgaan het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Gesponsord

Wanneer een bekende influencer wordt ontvoerd is het aan herstellend criminoloog Jackie Laurijssen de taak om haar veilig terug te halen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Reageren op In het voorbijgaan

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.