Meer dan 6,6 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Kevin and the bisciut bandit

philip reeve
Bumbleford has been hit by a series of biscuit thefts. All the clues lead straight to the only roly-poly flying pony in town, and Max's best friend, KEVIN!
Toon details

Schrijf een recensie

Is Kevin and the bisciut bandit het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Gesponsord

Een weelderige zomerse bruiloft in een luxe hotel aan zee wordt verstoord door de veertigjarige, pas gescheiden Phoebe. Voor ze het weet is ze bruiloftsgast tegen wil en dank. 'Scherp, geestig en een genot om te lezen.'

Om haar baan als video producer te redden, gaat Katie in zee met reddingszwemmer Hutch. Het enige probleem? Ze kan niet zwemmen. Wat begint als een leugentje om bestwil verandert al snel in een web van bedrog.

Reageren op Kevin and the bisciut bandit

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.