Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Koken, eten, leven

‘Eten is voor mij een constant genoegen: ik denk er graag en gulzig aan, ik reflecteer erop, ik leer ervan, het biedt me troost, steun, inspi­ratie, betekenis en schoonheid, het voedt me en geeft mijn leven structuur. Koken, eten, leven is meer dan mijn levensmotto; het is mijn levensverhaal.’
Koken, eten, leven is het even heerlijke als verrukkelijke nieuwe boek van de koningin onder de foodwriters, Nigella Lawson. Of ze nu de vraag ‘Wat is een recept?' stelt, ‘een liefdesverklaring aan bruin eten’ geeft of de ‘dood van het idee van guilty pleasure’ verkondigt: Nigella’s eet­ en levenswijsheid sprankelt in elke zin. In haar ken­merkende innemende en gloedvolle proza brengt ze in dit boek verhalen over koken en eten samen met ruim vijftig nieuwe recepten.
Toon details

Schrijf een recensie

Is Koken, eten, leven het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Een ontroerende en betoverende roman over familie, herinneringen en hoop, waarin het verleden van Libanon wordt verweven met de zoektocht van twee Canadese zussen naar hun roots. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Na de mysterieuze dood van haar beroemde moeder ontvangt Mackenzie brieven die duistere geheimen onthullen achter haar moeders succes. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Reageren op Koken, eten, leven

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.