Advertentie

Leef, lach, loch

212

Rank 5984 Gelezen 227 Aan het lezen 6 Wil ik lezen 156 Favoriet 3 Recensies 13
Feelgood Artikelen 2 Spots 2   Topics 0

Leef, lach, loch is de innemende en sprankelende feelgoodroman van Vanessa Gerrits. Voor fans van Sophie Kinsella, Jill Mansell en Marijke Vos. Met haar drieëntwintig jaar is Esme aan de oude kant voor een eerstejaars student – haar (inmiddels ex) bad boyfriend had een stokje gestoken voor haar studieplannen. Na hun breuk begint Esme eindelijk aan haar droomstudie: toerisme. Ze is helemaal klaar voor een stage op een zonnige vakantiebestemming, maar dan vallen haar plannen in het water. Letterlijk. De enige stageplaats die nog over blijkt, is een Schotse herberg in de buurt van Loch Ness. Vastberaden er het beste van te maken vertrekt Esme naar het druilerige Drumnadrochit. Wanneer Esme de aantrekkelijke, wat norse herbergier Rory dan eindelijk ontmoet, blijkt ook nog eens dat hij helemaal niet op een stagiair zit te wachten. Maar Esme geeft zich niet gewonnen en vecht, gesteund door collega’s, voor haar stageplekje. En wie weet, misschien valt die Rory ook nog mee…

+


Genre
Feelgood
Populaire fiction algemeen
Serie
North Ness Inn (1)
Uitgeverij
Ambo|Anthos
Eerste editie
23 juli 2020
Laatste editie
23 juli 2020
ISBN
9789047205562


Boekinformatie wijzigen
1 keer bewerkt, laatste bewerking door Insoon
Rapporteer deze bijdrage
Jouw boekenplank Jouw waardering
Jouw recensie   Schrijf een recensie
? Onze partners


Recensies (13)

Keuze van de redactie
Eline Huls Hebban Recensent

Heerlijke, hilarisch en vol humor

door: Eline Huls 2 likes ebook

Vanessa Gerrits (1989) is een Vlaamse auteur. Ze debuteerde met Tweedehands vleugels, het eerste deel in een trilogie die ze naar eigen zeggen omschrijft als 'urban fantasy van post-apocalyptisch deeg met een smeuïge kern van romantiek en een krokant steampunkkorstje'. Naast Young Adult schrijft...

Meer recensies

Schrijf een recensie

Registreren Inloggen met Facebook

Reacties op: Leef, lach, loch

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie. Recensies schrijf je onder Schrijf een recensie.

Gesponsorde boeken