Advertentie
leeflachloch

Leef, lach, loch

15
Rank 77 Gelezen 16 Aan het lezen 4 Wil ik lezen 48 Favoriet 0 Recensies 1
Feelgood   Topics 0

Leef, lach, loch is de innemende en sprankelende feelgoodroman van Vanessa Gerrits. Voor fans van Sophie Kinsella, Jill Mansell en Marijke Vos. Met haar drieëntwintig jaar is Esme aan de oude kant voor een eerstejaars student – haar (inmiddels ex) bad boyfriend had een stokje gestoken voor haar studieplannen. Na hun breuk begint Esme eindelijk aan haar droomstudie: toerisme. Ze is helemaal klaar voor een stage op een zonnige vakantiebestemming, maar dan vallen haar plannen in het water. Letterlijk. De enige stageplaats die nog over blijkt, is een Schotse herberg in de buurt van Loch Ness. Vastberaden er het beste van te maken vertrekt Esme naar het druilerige Drumnadrochit. Wanneer Esme de aantrekkelijke, wat norse herbergier Rory dan eindelijk ontmoet, blijkt ook nog eens dat hij helemaal niet op een stagiair zit te wachten. Maar Esme geeft zich niet gewonnen en vecht, gesteund door collega’s, voor haar stageplekje. En wie weet, misschien valt die Rory ook nog mee…

Genre
Feelgood
Populaire fiction algemeen
Serie
North Ness Inn (1)
Uitgeverij
Ambo|Anthos
Laatste editie
23 juli 2020
ISBN
9789047205562
+

Boekinformatie wijzigen
1 keer bewerkt, laatste bewerking door Insoon
Rapporteer deze bijdrage

Topics


Start een topic voor discussies met andere lezers, vragen over boeken of het delen van leuke trivia over boeken of auteurs.

Start een nieuw topic

Recensies

Ultiem genieten!

door: Veronique Janssen 1 like ebook
Deze recensie verscheen eerder op Veronique's Boekenhoekje. Tijdens het schrijven van deze recensie kwam ik erachter dat ‘Leef, lach, loch’ het eerste deel is van de North Ness Inn-serie. Joepie! Dat maakt me zo blij! Ik vond het namelijk zo’n heerlijk verhaal en ik ben echt van de inwoners...

Schrijf een recensie

Registreren Inloggen met Facebook