Meer dan 6,7 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Liefde en hooggevoeligheid

Sinds 'Leven met hooggevoeligheid' in 2003 uitkwam is Susan Marletta Hart de bekendste Nederlandse auteur op het gebied van hooggevoeligheid. Ze schreef daarna meerdere bestsellers en komt nu met een boek waarbij ze haar expertise over hooggevoeligheid toepast op liefdesrelaties.
Marletta Hart combineert op een vloeiende wijze theorie met praktische oefeningen. Ze laat overtuigend zien dat hooggevoeligheid een kracht is – juist ook wanneer het op de liefde aankomt.
Lezersreacties Leven met hooggevoeligheid:
‘Een gelukzalige openbaring’
‘Dit boek heeft me echt in de kern van mijn ziel geraakt en beroerd’
‘Een absolute aanrader’
‘Een eyeopener’
‘Dé handleiding in het Nederlands taalgebied’
‘Een geschenk voor HSP-ers’
‘Een feest van herkenning’
‘Dit boek voelt als thuiskomen’
Toon details

Schrijf een recensie

Is Liefde en hooggevoeligheid het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Gesponsord

Een verborgen verleden, drie generaties vrouwen en een Siciliaans decor vol geheimen: Als bittere sinaasappels is dé Italiaanse succesroman die je niet loslaat.

Reageren op Liefde en hooggevoeligheid

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.