Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Mijn Syrische keuken

Zina Abboud vluchtte vier jaar geleden uit Aleppo. Nu laat ze Nederland kennismaken met de rijke smaken van het Midden-Oosten.

Baba ganoush, hummus, falafel, kebab, tabouleh, stoofschotels en tajines:? laat je betoveren door de schat aan?geuren, kleuren en smaken. Exotische kruidenmengsels gecombineerd met maar een paar ingrediënten - dat is de Midden-Oosterse keuken.
In Mijn Syrische keuken deelt Zina haar favoriete recepten. Traditioneel, maar met een eigentijdse twist. Maak kennis met haar stad Aleppo, de plek waar zij voor de oorlog zo gelukkig was. Haal de gastvrijheid van Syriërs bij jou in huis.

Toon details

Schrijf een recensie

Is Mijn Syrische keuken het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Een ontroerende en betoverende roman over familie, herinneringen en hoop, waarin het verleden van Libanon wordt verweven met de zoektocht van twee Canadese zussen naar hun roots. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Na de mysterieuze dood van haar beroemde moeder ontvangt Mackenzie brieven die duistere geheimen onthullen achter haar moeders succes. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Reageren op Mijn Syrische keuken

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.