Advertentie
Miracle on cherry hill

Miracle on cherry hill

0
Gelezen 0 Aan het lezen 0 Wil ik lezen 0 Favoriet 0 Recensies 0
  Topics 0
The third novel from the celebrated author of the two million-copy number one international bestseller THE HEN WHO DREAMED SHE COULD FLY. For fans of A Man Called Ove and My Grandmother Sends Her Regards and Apologies by Fredrick Backman.
Aantal pagina’s
208
Uitgeverij
Little, Brown
Laatste editie
04 juli 2019
ISBN
9780349143354
+

Boekinformatie wijzigen
Jouw boekenplank Jouw waardering
Jouw recensie   Schrijf een recensie
? Onze partners
E-book prijsvergelijker

Topics


Start een topic voor discussies met andere lezers, vragen over boeken of het delen van leuke trivia over boeken of auteurs.

Start een nieuw topic