Advertentie

Miracle on cherry hill

0

Gelezen 0 Aan het lezen 0 Wil ik lezen 0 Favoriet 0 Recensies 0
  Topics 0
The third novel from the celebrated author of the two million-copy number one international bestseller THE HEN WHO DREAMED SHE COULD FLY. For fans of A Man Called Ove and My Grandmother Sends Her Regards and Apologies by Fredrick Backman. +


Aantal pagina’s
208
Uitgeverij
Little, Brown
Eerste editie
04 juli 2019
Laatste editie
04 juli 2019
ISBN
9780349143354


Boekinformatie wijzigen
Jouw boekenplank Jouw waardering
Jouw recensie   Schrijf een recensie
? Onze partners



Reacties op: Miracle on cherry hill

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie. Recensies schrijf je onder Schrijf een recensie.

Gesponsorde boeken