Over lust en liefde

Non-Fictie

Openhartige, amusante en soms hilarische verhalen
Hugo Borst is stellig in zijn oordeel: de postmoderne vrouw is levensgevaarlijk. Of ze zoekt macht, status of geld, of ze is seksueel ontketend. Sloopkippen zijn het, verzucht een opgejaagde Borst in Over lust en liefde.
In dit boek, ge ustreerd met erotische tekeningen van Picasso, spaart Borst zichzelf niet. Een snelle ejaculatie, kramp in bed, zuurstofgebrek bij standje 69, hij beschrijft het allemaal op tragikomische wijze. Met de nodige zelfspot neemt hij zich als minnaar de maat. Letterlijk zelfs. Ja, er kan gelachen worden in Over lust en liefde, maar de verhalen zijn meer dan een verzameling humoristische, openhartig beschreven bedavonturen van hemzelf en zijn omgeving. Het boek gaat niet all over seks. Want een leven zonder lust is ondenkbaar, maar een leven zonder liefde is ondraaglijk.
Hugo Borst (1962) is auteur van de bestsellers De Coolsingel bleef leeg (25. 000 exemplaren ) en Over vaders & zonen (40.000). Hij is columnist van het AD. Esquire en Penthouse, redacteur van Hard gras, criticus bij Studio roetbal en sidekick bij De wereld draait door.

Uitgeverij
Nieuw Amsterdam
Uitgegeven als
Paperback
Eerste editie
06-03-2007
Laatste editie
06-03-2007
ISBN
9789046802304
Aantal pagina's
142
Taal
Nederlands

Populair in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Uitgelicht