Meer dan 7,2 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Pluis heeft TOS

Konijntje Pluis vindt het moeilijk om te praten en snapt niet altijd wat anderen zeggen. Haar zus Noita helpt haar vaak, maar vindt dat soms lastig: Waarom is Pluis anders? En waarom is zij de enige die Pluis helpt? Als Noita dan ook nog ruzie krijgt met haar broers, loopt ze weg, het grote bos in. Zal ze daar ontdekken wat er met haar zusje aan de hand is?

Dit spannende kinderboek is geschreven door de twaalfjarige Jolijn Thijssen die een broertje met TOS (taalontwikkelingsstoornis) heeft. Als geen ander weet ze hoe het is om iemand te helpen die, zoals ze schrijft, vaak ‘niet de juiste woorden kan vinden’.

Het boek is bedoeld voor kinderen met TOS (van 6 tot 10 jaar). Ze kunnen het zelf lezen of met een begeleider. Bij de tekst staan woordbetekenissen, illustraties, vragen en spelletjes. Ook handig voor broers en zussen van kinderen met TOS.
Toon details

Schrijf een recensie

Is Pluis heeft TOS het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Gesponsord

Eén wens. Twee levens. Een onvergetelijke vriendschap. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Een hilarische en spannende donkere romcom met een bloederig randje.

In Broers laat Carolijn Visser via haar familieverhaal zien hoe kunstenaars de behoudende naoorlogse sfeer doorbraken. Lees hier over het Mezza Boek van de Maand.

Reageren op Pluis heeft TOS

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.