Advertentie

Samen

176

Rank 2247 Gelezen 200 Aan het lezen 4 Wil ik lezen 205 Favoriet 20 Recensies 56
Literatuur & Romans Artikelen 1 Lijsten 1 Spots 15 Top25's 11 Hebban 1000 610   Topics 0   Leesclub

‘Samen’ van Julie Cohen is een aanrader voor de fans van Jojo Moyes en Liane Moriarty!

Op een ochtend die begint als elke andere staat Robbie op, kust zijn nog slapende vrouw Emily, en legt een brief voor haar neer. Dan trekt hij de deur achter zich dicht en loopt weg van hun huis, hun leven samen, en hun onverbrekelijke liefde. De reden achter Robbies daad wordt duidelijk als het verhaal langzaam terugspoelt naar 1962, door het leven van twee mensen die in elkaar de liefde van hun leven hebben gevonden, maar wier liefde geworteld is in een groot geheim. Een geheim dat tegen elke prijs beschermd moet worden…

Eerder verscheen van Julie Cohen het boek ‘Zij, jij en ik’

+


Genre
Literatuur & Romans
Vertaalde literaire roman, novelle
Aantal pagina’s
368
Uitgeverij
De Fontein Romans & Spanning
Eerste editie
24 april 2018
Laatste editie
24 april 2018
ISBN
9789026140761 , 9789026140778




Boekinformatie wijzigen

Advertentie

Recensies (56)

Keuze van de redactie
Aimee (Hebban Crew) Hebban Crew

Een boek over een ogenschijnlijk perfect liefdesverhaal

door: Aimee (Hebban Crew)

Een bijzonder boek, zo kun je deze roman van Julie Cohen zeker omschrijven. In Samen wordt het liefdesverhaal van Robbie en Emily verteld, vanaf het moment dat hij haar verlaat in 2016 tot het moment dat ze elkaar leerden kennen in 1962. Al die jaren hebben ze een groot geheim met zich meegedragen...

Meer recensies

Schrijf een recensie

Registreren Inloggen met Facebook

Reacties op: Samen

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie. Recensies schrijf je onder Schrijf een recensie.