Schollekoppies in Sukhumvit

Literatuur & Romans Thrillers & Spanning Feelgood

Na de diefstal die haar fortuin wegvaagde, herrijst Loretta Valencchio in Bangkok als CEO van de Vilalova Holding. Met zakenpartner Laura Vilani bouwt ze aan ondernemingen die even idealistisch als ambitieus zijn. Maar achter de glans van succes sluimert onrust.

Terwijl haar partner Phuong als hoogleraar de koloniale erfenis van Vietnam en Indonesië onderzoekt, raakt Loretta verstrikt in een web van internationale intriges en morele dilemma’s.

De sporen leiden terug naar de geheime Amerikaanse oorlog in Laos, via een vriend die daar als CIA-agent in opium handelde.

Tegelijk groeit een nieuwe generatie vrouwen op in haar schaduw: haar jonge Scheveningse assistente Marijke die zich in Bangkok senang voelt, en de vier ‘ketelbinkies’ aan boord van het superjacht Nabby II die echte studiebollen blijken te zijn. Zij worden ongewild deel van een wereld waar idealen botsen met belangen, en waar vriendschap soms de enige veilige haven lijkt.

Tegen de achtergrond van luxe villa’s en stormachtige zeeën die levens nemen, ontvouwt zich een roman over macht, liefde en schuld — over de vrouwen die weigeren te buigen. In deze roman verdiept de Loretta-saga zich in de vraag hoe de echo’s van het koloniale nog altijd doorklinken in het heden.

Uitgeverij
Boekengilde B.V.
Imprint
Profinca Publishers
Uitgegeven als
Paperback
Eerste editie
16-11-2025
Laatste editie
05-12-2025
ISBN
9789083385051
Aantal pagina's
402
Serie
Loretta kronieken
Seriedeel
6
Taal
Nederlands

Populair in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Uitgelicht