Meer dan 6,7 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Songwriters

In deel I van Songwriters ligt de focus op het schrijven, en komt de lezer onder meer te weten wat het allereerste nummer was dat onze ervaren en aanstormende topartiesten ooit schreven. Deel II gaat dieper in op de verschillende werkwijzen, met bijzondere aandacht voor het métier en de schrijfocatie. Deel III legt de songwriters een aantal citaten voor die verband houden met hun werk, en laat hen filosoferen over de zin en onzin van deze uitspraken. Deel IV sluit introspectief af en laat de songwriter het licht schijnen op hun invloeden en de mogelijke kritiek die ze te slikken kregen.

Op basis van gesprekken met Kris Wauters, Stefaan Fernande, Stef Kamil Carlens, Bert Ostyn, Liesa Van der Aa, Pieter Embrechts, Mira Bertels, Alex Callier, Piet Goddaer, An Pierlé, Raymond van het Groenewoud, Frank Vander linden, Marie Daulne, Jan Leyers etc.

Toon details

Schrijf een recensie

Is Songwriters het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Gesponsord

Een verborgen verleden, drie generaties vrouwen en een Siciliaans decor vol geheimen: Als bittere sinaasappels is dé Italiaanse succesroman die je niet loslaat.

Reageren op Songwriters

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.