Advertentie
Storm keeper's island

Storm Keeper's Island

1
Gelezen 1 Aan het lezen 0 Wil ik lezen 0 Favoriet 0 Recensies 0
  Topics 0
A first novel for younger children from the author of the }Blood For Blood{ YA trilogy. Perfect for fans of Philip Pullman, Susan Cooper and Katherine Rundell, it's an adventure story about a boy discovering his past and his destiny. Ages: 9
Aantal pagina’s
304
Uitgeverij
Bloomsbury UK
Laatste editie
01 juli 2018
ISBN
9781408896884
+

Boekinformatie wijzigen
Jouw boekenplank Jouw waardering
Jouw recensie   Schrijf een recensie
? Onze partners
E-book prijsvergelijker

Topics


Start een topic voor discussies met andere lezers, vragen over boeken of het delen van leuke trivia over boeken of auteurs.

Start een nieuw topic