Van vroeg tot laat

Feelgood

De maat is vol... verleiding

Verloskundige Tessa heeft erg onregelmatige werktijden, maar wie nog onregelmatiger is, is haar buurman. De naar eigen zeggen ‘beroemde’ muzikant James Woods krijgt op de vreemdste tijden inspiratie en houdt haar daarom om de haverklap uit haar slaap – ongeacht op welk tijdstip ze dat probeert. En ze heeft ook al van alles geprobeerd om hem te overtuigen minder luidruchtig te zijn met zijn muzikale uitspattingen, maar allemaal zonder resultaat.

James vindt het maar gezeur van zijn buurvrouw. Kan hij er wat aan doen dat ze zulke gevoelige oren heeft? En trouwens, de meeste mensen zouden dolblij zijn met hem als buurman. Hallo, er zijn hele volksstammen die grof geld betalen voor zijn concerten! En zij krijgt ze gewoon gratis, maar dankbaar? Ho maar.

De vete bereikt een hoogtepunt als blijkt dat James al een hele tijd een spelletje met haar speelt. Bozer op hem dan ooit vertrekt ze naar het leegstaande huis van haar moeder. Maar dan merkt ze ineens dat ze hem mist. Wat ze nooit had gedacht, is gebeurd: ze is fan geworden van James. En dan niet van zijn muziek, maar van hem als persoon.

Uitgeverij
April Books
Imprint
April Books
Uitgegeven als
Paperback • Ebook
Eerste editie
03-07-2025
Laatste editie
03-07-2025
ISBN
9789464822984 • 9789464823134
Aantal pagina's
300
Serie
Vanuit liefde
Seriedeel
3
Taal
Nederlands
Hoogste positie Hebban Rank 3820

Populair in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Uitgelicht