Meer dan 6,6 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Verloren uurtjes

Dit is een gedichtje speciaal voor deze kaft. Mijn grootste spanning is Wat u daartussen verwacht. Deze dichtbundel bevat opmerkelijke, romantische, oprechte en autobiografische gedichten over uiteenlopende onderwerpen. De schrijver streeft ernaar u een bijzondere blik op de wereld om ons heen te geven. Uiteraard is die wereld, zoals dat voor eenieder geldt, beperkt tot wat hij ervaart. Hieronder volgt een fragment uit het gedicht ‘De vogel en een kind’. De vogel zingt al zoekend naar een vriend Vrienden en herinneringen vervagen Naar de nieuwe kan men nog niet vragen Daarnaast treft u een verslag van ‘De Legende van Slaap aan Zee’. Een legende over mysterieuze verdwijningen en raadselachtige gebeurtenissen van een klein plaatsje aan zee, in de volksmond ‘Slaap aan Zee’ genoemd.

Toon details

Schrijf een recensie

Is Verloren uurtjes het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Gesponsord

Een weelderige zomerse bruiloft in een luxe hotel aan zee wordt verstoord door de veertigjarige, pas gescheiden Phoebe. Voor ze het weet is ze bruiloftsgast tegen wil en dank. 'Scherp, geestig en een genot om te lezen.'

Om haar baan als video producer te redden, gaat Katie in zee met reddingszwemmer Hutch. Het enige probleem? Ze kan niet zwemmen. Wat begint als een leugentje om bestwil verandert al snel in een web van bedrog.

Reageren op Verloren uurtjes

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.