Vier vrijgezelle vriendinnen

Literatuur & Romans Feelgood

Amy, Lien, Jessy en Laura zijn vier vriendinnen die samen op vakantie vertrekken, nadat ze allemaal werden gedumpt. Omdat ze het zo leuk vonden samen, en ze er niet naar uitkijken om weer alleen te gaan wonen, besluiten ze om te gaan samenwonen. Maar dan valt er iets voor, waardoor de toekomst er plots helemaal anders uit ziet!.

'Vier vrijgezelle vriendinnen' is een verhalenreeks die zich afspeelt in één jaar tijd, beginnend met een deugddoende vakantie en eindigend met een toekomst die er helemaal anders uit ziet dan eerste voorgesteld.

Sinds mijn tienerjaren is schrijven een grote passie. Door succesvol mee te doen aan wedstrijden begon het te kriebelen om een stap verder te gaan: een boek schrijven. Ik debuteerde met mijn verhaal 'Als haat en liefde samen komen' en publiceerde al verschillende kortverhalen.
In 2016 bracht ik mijn eerste roman uit, getiteld 'De blog naar vrijheid'.
Met deze reeks hoop ik me definitief te kunnen profileren als schrijfster van Chicklit.

Uitgeverij
Brave New Books
Imprint
Brave New Books
Uitgegeven als
Paperback
Eerste editie
01-03-2017
Laatste editie
02-03-2017
ISBN
9789402160444
Aantal pagina's
204
Taal
Nederlands

Populair in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Uitgelicht