Wat ik nog weet

Literatuur & Romans

Wat ik nog weet is een triptiek. In drie luiken, die zich in 1987, in 1994 en in 2008 afspelen, zijn we getuige van de gecompliceerde band tussen een moeder Manon - en haar zoon Peter - tegen de achtergrond van ingrijpende en soms dramatische familiegebeurtenissen. De liefde tussen de twee wordt in de eerste twee delen vaak bedolven onder wederzijdse vooroordelen en onbegrip, maar komt in het derde deel, met de dood voor ogen, tot volle wasdom.
Diane Broeckhoven weet andermaal in een uitgepuurde taal en met scherp inlevingsvermogen grote levensthemas te vatten in een uiterst toegankelijk verhaal, dat de lezer af en toe de adem beneemt.
Haar eerdere novelle De buitenkant van Meneer Jules is inmiddels vertaald in 16 landen en kende een totale oplage van meer dan 250.000 exemplaren.

Uitgeverij
Pelckmans uitgevers
Imprint
Vrijdag, Uitgeverij
Uitgegeven als
Paperback • Ebook
Eerste editie
17-05-2013
Laatste editie
01-06-2013
ISBN
9789460011986 • 9789460012044
Aantal pagina's
146
Taal
Nederlands

Populair in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Uitgelicht