Wat zou God doen?

Non-Fictie

Na het succes van Jezus, waarom? (zesde druk, genomineerd voor beste theologische boek van het jaar) en de uitverkochte theatertournee komt Bas Ragas met een nieuw boek. Wie of wat is die alleswetende, onzichtbare ‘Vader’? Wat kun je voor de praktijk van alledag van hem leren? Immens veel dus.
God geeft zijn lessen mee in de verhalen. Over Abraham die moet leren loslaten. Over Mozes die moet opstaan. Over David die faalt. We leren niet door instructie, maar door ervaring. Deze God is geen curlingvader en geen tigermom, nee, hij loopt naast je. Ragas leest de Bijbel als een pedagogisch meesterwerk. Niet vol met dwingende morele voorschriften, maar met levenswijsheid die je zelf gaandeweg moet ontdekken. Dat doet hij deze keer samen met theoloog Erik Idema, hij gaat te rade bij de Hebreeuwse oerteksten en komt tot nieuwe inzichten.
Voor iedereen die worstelt met God, zelfvertrouwen, opvoeding of alle drie. De vraag ‘Wat zou God doen?’ heeft een verrassend praktisch antwoord.

Uitgeverij
Prometheus, Uitgeverij
Imprint
Prometheus
Uitgegeven als
Paperback
Eerste editie
30-09-2026
Laatste editie
30-09-2026
ISBN
9789044659351
Aantal pagina's
240
Taal
Nederlands

Populair in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Uitgelicht