Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Weg met de mug

Bzzz – prik! Loek wordt gestoken door een mug en krijgt een dikke kriebelbult. Hoe kan het dat Sam niet geprikt wordt? En kunnen muggen niet beter gewoon verdwijnen? Loek en Sam vragen het aan prof Plof.

In dit leesboek op AVI-E3 niveau ontdek je waarom muggen prikken en waarom ze belangrijk zijn.

Pauline Buit en Jolanda van der Marel verzorgen regelmatig samen inspirerend materiaal voor kinderen. Pauline is educatief auteur en maakt graag materialen waarbinnen kinderen de ruimte krijgen om zelf en samen te ontdekken.

Jolanda werkt in het onderwijs en is auteur van methodes op het gebied van levensbeschouwing, sociaal emotioneel leren en burgerschap.

Marijn van der Wateren voltooide de KABK en werkte lange tijd als illustrator en grafisch ontwerper voor o.a. lesmateriaal. Haar illustraties kenmerken zich door heldere kleuren, veel beweging en fijne dynamiek.
Toon details

Recensies (1)

Schrijf een recensie

Is Weg met de mug het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Gesponsord

In Middeleeuws Groningen draagt een jonge vrouw een groot geheim met zich mee.... Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Reageren op Weg met de mug

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.