De patissier van Parijs

25

Lijsten 1 Spots 9

Parijs, 1909. Het toeval leidt Guy naar Pâtisserie Clermont, waar hij onmiddellijk geraakt wordt door de schoonheid van de elegante creaties - en door de dochter van de patissier, Jeanne. De twee worden verliefd, maar net als het broze suikerwerk waar de patisserie om bekendstaat, is hun geluk kwetsbaar...

Cambridge, 1988. Petra ontdekt een foto van haar opa, een gerespecteerd auteur, met twee mensen die ze niet kent en de mysterieuze tekst 'Vergeef me'. Als haar opa's biograaf vervolgens een schandaal ruikt en daar zijn pijlen op richt, begint een race naar de waarheid.

Een heerlijke roman voor lezers van Sarah-Kate Lynch Santa Montefiore, Sarah Lark, Nicky Pellegrinoen Nora Roberts. De patissier van Parijs neemt je mee naar vervlogen tijden... 

Verschenen in
Genre
Chicklit , Romantiek
Aantal pagina’s
320
Laatste editie
05 juli 2016
Uitgeverij
De Fontein Romans & Spanning
ISBN
9789026138157 , 9789026138164


Door lezers

Kitty leest / Augustus 2017 leesupdate
30 augustus 2017 13 reacties
We Love Feelgood / Overzicht van buddy readings 2017
13 juli 2017 14 reacties
  Meer artikelen

Steun je favoriete boekhandel

Bestel je boeken op Hebban bij Libris of Blz. en steun een boekhandel bij jou in de buurt. Vanaf €15,- gratis bezorgd.

Bestel het boek bij Libris vanaf 18,99
Bestel het boek bij Blz. vanaf 18,99
bestellen
bestellen
bestellen
bestellen
Proxisbestellen
Boeken.combestellen

  Klik hier voor een overzicht van alle aanbieders

Bestel dit ebook vanaf  €9,99 bij



Advertentie

Hebban recensie

    Eline Huls Hebban Recensent

Ontknoping doet spannende opbouw teniet

door Eline Huls op 04-10-2016

Met De patissier van Parijs maakt Laura Madeleine haar debuut als schrijver. Haar roman vertelt over een onmogelijke liefde aan het begin van de twintigste eeuw en hoe deze ruim zeventig jaar later nog een rol speelt.

Het is 1988 en Petra’s grootvader, een bekend historicus en auteur, is net overleden. Petra ruimt zijn archief op. Ze vindt onder andere een foto van twee voor haar onbekende...


Lezersrecensies (6)

Vol suiker en karamel, eclairs en een mooi liefdesverhaal

door: Marieke Scheers 1 like
Petra had een hele goede band met haar opa Jim. Na zijn overlijden haalt ze alle papieren uit zijn huis. Ze ontdekt een foto, van twee mannen en een vrouw en een tekst “vergeef me”. De foto laat haar niet los. Als dan een historisch onderzoeker komt met een bericht dat hij een ‘schandaal’...

Tegenvallende roman over mooie stad

door: Diana van Eynde 1 like
Verhalen die zich in Parijs afspelen hebben vaak al snel mijn aandacht. Ik hou van die stad en het is en blijft voor mij heerlijk om mede door een boek even in de stad te zijn. Even naar de Place de République of gewoon even naar de Eiffeltoren. De Parijse ervaring, daar hoopte ik op toen ik aan...

Heerlijk boek om te lezen.

door: marlies19521 1 like
De patissier van Parijs is een boek over werk liefde verdriet en familiebanden. Als de opa van Petra is overleden en ze van haar vader hoort dat een bekende biograaf een schadaal gaat uitvogelen over haar geliefde opa stelt ze alles in het werk om te voorkomen dat dit gebeurt. Tussen opa zijn...

Caramelsuiker, macarons en een toren van soezen...

door: Rosanne 1 like
Parijs, 1909. De arbeidsjongen Guy vertrekt naar Parijs om aan de spoorwegen te werken. Per toeval ontmoet hij de prachtige dochter van de beste patissier van de stad, waarbij de vonken overspringen. Hij mag zichzelf gelukkig prijzen als hij een baan krijg in de patisserie, maar met alle gevolgen...

Heerlijke roman die doet verlangen naar meer!

door: Dayenne 1 like
Parijs 1909/1910. Guillaume de Frère (Guy) en Jeanne Clermont worden verliefd op elkaar, maar door het verschil in klasse is hun liefde kwetsbaar. Cambridge, 1988. Na het overlijden van haar opa, ruimt Petra zijn archief op en stuit op een foto van haar opa met twee onbekende mensen met de tekst...

Een roman die je heerlijk laat wegdromen

door: José 1 like
Bij de proloog vallen we al meteen in het wereldse Parijs binnen. Een romantisch tafereel dat direct tot lezen uitnodigt. Alhoewel we niet weten om wie het gaat. Het draait om een typisch gevalletje van Opposites attract dat wordt wel duidelijk als we lezen dat de dame in kwestie tot de Franse...

Schrijf een recensie

Registreren Inloggen met Facebook

Favoriet van


Topics


Start een topic voor discussies met andere lezers, vragen over boeken of het delen van leuke trivia over boeken of auteurs.

Start een nieuw topic