Tot de dood ons scheidt

59

Allison Brennan schreef Tot de dood ons scheidt. Een thriller voor de liefhebbers van ‘Romantic Suspense’. Romantiek, spanning en verraad.

Jaren geleden werd Lucy Kincaid aangevallen en bijna vermoord door iemand die ze via internet had leren kennen. Ze overleefde het. Haar belager niet. Lucy is vastbesloten aan de slag te gaan bij het team van de FBI dat cybercrime aanpakt. Daartoe heeft ze zich aangesloten bij een slachtoffergroep die online op zoek is naar mensen die zich schuldig maken aan seksmisdaden en probeert hen in handen van justitie te geven. Maar wanneer een aantal van de daders vermoord wordt gevonden, is de FBI op een heel andere manier geïnteresseerd in Lucy. Heeft zij hier iets mee te maken?

Lucy realiseert zich dat haar toekomst en haar vrijheid op het spel staan. Ze schakelt de hulp in van beveiligingsexpert Sean Rogan en samen achterhalen ze een chatroomgroep die niet alleen op internet opereert. Maar iemand heeft Lucy en Sean in de gaten: een genadeloze stalker die zijn oog op Lucy heeft laten vallen. De enige manier om aan hem te ontsnappen, zou wel eens een gevecht op leven en dood kunnen zijn.

Verschenen in
Serie
Lucy Kincaid (1)
Genre
Thrillers & Spanning
Aantal pagina’s
400
Laatste editie
31 mei 2016
Uitgeverij
De Fontein Romans & Spanning
ISBN
9789026138645 , 9789026138652
Bestel dit ebook vanaf  €9,99 bij



Hebban recensie

    Christine Bols Hebban Recensent

Drukbevolkte romantische thriller

door Christine Bols op 18-07-2016

Lucy Kincaid heeft maar één doel voor ogen: werken bij het cybercrime-team van de FBI. Daar heeft ze een goede reden voor. Zes jaar geleden was ze slachtoffer van een seksmaniak die ze online had leren kennen. Ze overleefde het, maar doodde haar aanvaller.

Als voorbereiding op haar werk bij de FBI, sluit ze zich aan bij een groep vrijwilligers die het internet afstruint om zedendelinquenten op te...


Lezersrecensies (7)

tot de dood ons scheidt

door: kitty van Eekelen 1 like
Mooi en spannend boek om te lezen , hoort in het rijtje thuis bij karen rose en karin slaghter . een boek die je niet wil weg leggen.

Indrukwekkend

door: Peter Marks 2 likes
Lucy Kincaid, zelf slachtoffer van verkrachting, werkt bij WCF Woman and Children First. Haar werk bestaat onder andere uit het chatten met mannen die veroordeeld zijn wegens verkrachting, gevangen hebben gezeten en inmiddels voorwaardelijk in vrijheid zijn gesteld. Het doel is om ze te betrappen...

Heerlijk

door: Ilona van den Brink 1 like
Als fan van Karen Rose, zag ik dit boek werd aangeraden. Gelezen en wat een geweldig boek. Leest lekker, super spannend. Soms wel wat moeilijk met de namen, maar daar heb ik vaker last van in nieuwe boeken. Ik zag dat de schrijfster nog veel meer boeken heeft geschreven, dus hopelijk komen er snel...

Een knap opgebouwde thriller, met een vleugje romantiek

door: Mieke Schepens 1 like
Waar gaat het verhaal over en wat is mijn mening? Lucy Kincaid werd zes jaar geleden mishandeld, verkracht en bijna vermoord door iemand die ze had leren kennen via internet. Ze was nog maar achttien jaar en overleefde dit nauwelijks. De dader was minder gelukkig want Lucy doodde hem. Na deze...

Heerlijke romantisch en spannend

door: Bianca 1 like
Tot de dood ons scheidt – Allison Brennan Allison Brennan schreef Tot de dood ons scheidt. Een thriller voor de liefhebbers van ‘Romantic Suspense’. Romantiek, spanning en verraad. De Amerikaanse Allison Brennan debuteerde in 2005 met The prey, het eerste van de Predator-trilogie. Love me...

Een romantische thriller

door: More Delight 1 like
‘Tot de dood ons scheidt’ van Allison Brennan is een thriller met een intrigerende achterflap. De spanningsboog is niet heel hoog, maar er zitten wel een paar momenten in waarbij je gewoon door moet lezen omdat het toch wel intrigeerd. Ondanks dat er niet echt een spanningsboog in zit, boeide...

Een schrijfster waar je zomaar verslaafd aan zult raken!

door: José 1 like
Voor de fans van Karin Slaughter en Karen Rose Wat een geweldig goed boek! Net als Karen Rose en Karin Slaughter weet ze de lezer te prikkelen met haar meer dan goed opgebouwde spanningsboog en haar variatie aan goed uitgediepte personages. De mix van spanning – romantiek en de alom aanwezige...

Schrijf een recensie

Registreren Inloggen met Facebook

Favoriet van


Topics


Start een topic voor discussies met andere lezers, vragen over boeken of het delen van leuke trivia over boeken of auteurs.

Start een nieuw topic