Meer dan 6,3 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Hebban Newsroom

17
maart 2025
om 08:19

Lees een groen boek op St. Patrick's Day!

'Ik weet de titel niet meer, maar het boek is groen.' Wie heeft zich weleens schuldig gemaakt aan deze uitspraak in de hoop dat je boekhandelaar toch het antwoord weet? Vandaag lezen we groene boeken! Dat doen we natuurlijk niet zomaar. Groen is ook de kleur van de Ierse feestdag St. Patrick's Day, vandaag op 17 maart.

St. Patrick is de beschermheilige van Ierland. Het feest wordt niet alleen op het groene eiland gevierd, maar overal waar Ieren zijn neergestreken. Hebban zet groene boeken voor je op een rij om vandaag in stijl mee te kunnen lezen! Laat je inspireren door de boekentips onder de knop.

Naar het volledige artikel

Bron: Hebban.nl

Over de auteur

Hebban Crew

2648 volgers
0 boeken
0 favorieten
Hebban Crew


Reacties op: Lees een groen boek op St. Patrick's Day!