Meer dan 6,3 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Hebban Newsroom

16
mei 2025
om 09:00

Libris Ebook van de Week #20: De redding

Libris is al vele jaren vriend en partner van lezerscommunity Hebban. De boekhandel kiest elke vrijdag het Ebook van de Week en wij brengen je wekelijks op de hoogte van het ebook dat je een week lang voor slechts € 4,99 kunt kopen op Libris.nl.

De redding van Judith Koelemeijer

Van € 13,99 voor € 4,99 | Aanbieding geldt tot en met 22 mei 2025.

Op een koude winteravond belandt de zeventigjarige Leah met haar auto in de Haarlemse Leidsevaart. Hoewel de kade al snel vol mensen staat, doet niemand iets. Tot grote frustratie van de jonge studente Mirjam, die wanhopig zoekt naar een manier om redding te bieden. Ze kan toch niet voor haar ogen iemand laten verdrinken? Jaren later kijken de twee vrouwen terug op Leahs tewaterlating een gebeurtenis die hun beider levens voor goed veranderde. De redding is een waargebeurd, troostrijk verhaal over lot, toeval en kwetsbaarheid, over redden en gered worden en over de ultieme vraag: wat zou jij doen voor een mens in nood?

BESTEL HET EBOOK HIER

Meer over de auteur op Libris.nl | Meer ebookvoordeel op Libris.nl



Bron: Libris.nl


Reacties op: Libris Ebook van de Week #20: De redding

Gerelateerd

Over

Judith Koelemeijer

Judith Koelemeijer

Judith Koelemeijer werkte tot 2000 bij de Volkskrant, maar nam ontslag om zich v...