Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Recensie Mannen die vrouwen haten

78nl 04 januari 2009
Een thriller zoals ze bedoeld zijn. Je kan na een paar pagina's al niet meer stoppen en als je het boek uithebt wil je meteen alles van de schrijver lezen. In dit geval is dat helaas door het vroeg overlijden van de schrijver erg weinig. Enige minpuntje aan dit boek vind ik het feit dat de vrouwen in dit boek zich allemaal gewillig in het bed van de mannelijke hoofdpersoon storten. Hij hoeft daar niks voor te doen. Beetje ongeloofwaardig. Meer verder geen punt van kritiek op dit geweldige boek. Binnenkort ga ik zeker deel twee en drie van deze trilogie lezen.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van 78nl

Gesponsord

Een sinister geheim bedreigt de bekendste Amerikaanse presidentsverkiezingen. De erfgenamen van A.C. Porter is de zesde winnaar van de Hebban Thrillerprijs

In een wrak voor de Texelse kust wordt een waardevolle trouwjurk gevonden. Het is aan archeologe Emilie om het verhaal achter de jurk te ontrafelen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Mirjam van Biemen was acht jaar oud toen haar moeder een einde aan haar leven maakte in een psychiatrische inrichting. Twintig jaar later gaat Mirjam op zoek naar antwoorden. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.