Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Recensie De infiltrant

78nl 26 oktober 2008
Geweldig boek. Ik vond het erg jammer dat ik het uithad. Echt zo'n boek waar je dan gelijk weer opnieuw in wilt beginnen. Schrijfstijl is prettig, verhaal is spannend (maar niet op een manier van achtervolgingen en dergelijke), karakters zijn goed en geloofwaardig. Lehane beschrijft op een overtuigende manier over het leven in Boston aan het einde van de oorlog. Echt een boek waarin je jezelf helemaal kunt verliezen. Absoluut 5 sterren!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van 78nl

Gesponsord

Een sinister geheim bedreigt de bekendste Amerikaanse presidentsverkiezingen. De erfgenamen van A.C. Porter is de zesde winnaar van de Hebban Thrillerprijs

In een wrak voor de Texelse kust wordt een waardevolle trouwjurk gevonden. Het is aan archeologe Emilie om het verhaal achter de jurk te ontrafelen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Mirjam van Biemen was acht jaar oud toen haar moeder een einde aan haar leven maakte in een psychiatrische inrichting. Twintig jaar later gaat Mirjam op zoek naar antwoorden. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.