Lezersrecensie
Liefde stroomt overal
Onze dagen komen nog van Bas Steman is een roman die langzaam onder je huid kruipt. Het is een verhaal over verlangen, over herinneringen die blijven schuren en over de vraag of het leven nog een tweede hoofdstuk voor je in petto heeft.
Bas Steman schrijft met een zeldzame combinatie van tederheid en lef. De roman is zintuiglijk en soms erotisch, maar nooit plat.
Wat het boek zo raakt, is dat het niet alleen over liefde gaat, maar ook over gemiste kansen, ouder worden en de moed om opnieuw te beginnen. Steman schrijft warm en beeldend, waardoor je als lezer dicht op de huid van de personages zit.
Onze dagen komen nog is een roman die verleidt, ontroert en nog even blijft hangen nadat je het boek hebt dichtgeslagen. Precies zoals goede literatuur hoort te doen.