Advertentie

Ik heb genoten vanaf de eerste pagina e
n vind het dan ook erg jammer dat ik het boek uitgelezen heb.
Wat een leuke personages, love spraakwaterval Valerie, wat een leuk verhaal.
Voor de liefhebbers van Audrey Carlan, Jennifer Probst, Natasha Maddison enz is dit een must read.
Veel humor, liefde en ook een leuk verhaal zorgen dan ook voor een aantal plezierige uurtjes leesplezier.
Lis. L. heeft met dit deel laten zien dat ze een New Adult auteur van formaat is.
Na het lezen van de epiloog ben ik nu toch wel heel benieuwd naar het verhaal van Zach en Hazel.
Ik zeg 5 mega dikke welverdiende sterren.

Reacties op: Love it ❤

57
Mr. Stone - Lis Lucassen Lis L
Jouw boekenplank Jouw waardering
Jouw recensie   Schrijf een recensie
? Onze partners