Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

'GOEDZO EN DE ZOEKER' een fijn jeugdboek.

Saphira 19 september 2018
Mijn eerste indruk: de cover heeft een mooie afbeelding van een kasteel en een draak. Hierdoor ziet het boek er aantrekkelijk uit voor de jeugdige lezers. Mijn zoon zou hem gelijk oppakken in de winkel. Het boek bevat 238 pagina's wat een goede hoeveelheid is voor deze leeftijdscategorie. Dit geld ook voor de prijs van het boek.

Het verhaal: de schrijfstijl van Gerd is makkelijk en vlot geschreven. Dit zorgt er voor dat het verhaal goed leest voor de jeugdige lezers. Het verhaal is in een sprookjesachtige setting, dit gaf mij een soort van Efteling-gevoel. De personages hadden voor mij meer uitgewerkt mogen zijn. Ik zou me dan beter in hun kunnen verplaatsen en ze zouden meer tot hun recht komen. Het verhaal is in het Vlaams geschreven, dit is totaal niet storend. Dit boek is leuk om te lezen met op zijn tijd een fijne dosis avontuur en spanning. Ik kon mij goed in de wereld van Goedzo inleven door de duidelijke beschrijvingen. Dit verhaal geeft het gevecht van goed en kwaad goed weer en ik kijk uit naar meer werk van deze schrijver.

Dit boek zal ik zeker aanraden aan de jeugdige lezers.



STERREN



Ik geef dit boek 3,5 sterren



BOOKLOVERSAPHIRA

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Saphira

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Een ontroerende en betoverende roman over familie, herinneringen en hoop, waarin het verleden van Libanon wordt verweven met de zoektocht van twee Canadese zussen naar hun roots. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Na de mysterieuze dood van haar beroemde moeder ontvangt Mackenzie brieven die duistere geheimen onthullen achter haar moeders succes. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.