Meer dan 6,3 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Wauw!

Booksoflamia 09 april 2025
Lilly is werkzaam in een kapsalon waar ze het onwijs naar haar zin heeft.
In haar vrije tijd is ze graag in de BDSM waar ze lid is. Voor Lilly, de ideale plek omdat ze zich niet meer wil binden aan een man maar wel sexueel verzadigd raakt.

Ze heeft een grote vriendengroep vanuit de BDSM wereld en gaan graag ook gezamenlijk er op uit.
Zo ook die betreffende vakantie in Kreta waardoor Lilly helemaal in de war raakt.

Eenmaal terug in Finland nemen deze gevoelens alleen maar toe maar probeert ze het te negeren.
Lilly krijgt een opdracht in de BDSM club met een vaste Dom, dit is enkel een zakelijke overeenkomst. Tot dat ze weer gemixte gevoelens krijgt... Gaat Lilly toegeven aan haar ingewikkelde gevoelens? Gevoelens voor meer dan man?


Lilly is het eerste deel in de " club Alistu " serie. Jennifer neemt je mee in de wereld van BDSM en de emoties die hier bij kunnen horen. Voor de lezer zonder BDSM kennis staat er vooraf in het boek een woordenlijst met van alles wat er aan bod komt.

Het verhaal leest heerlijk weg en na elk hoofstuk wil je eigenlijk gewoon weer verder lezen. De smut is enorm al is het meer in een realistisch 18+ context geschreven want de scenario's zouden zo uit een "film" kunnen komen. Deze scènes zijn heel goed geschreven tot in detail en met emotie.
In het hele boek ontdek je weer wat nieuws en bepaalde onderwerpen krijgen ineens een plot twist!.

Ik heb genoten van dit verhaal! Er is geen deel geweest waarvan ik dacht, hmmm... wat stom.
Nee! Heerlijk verhaal! En zeker Satisfyer-proof

- Fijne opbouw
- Oog voor detail ( personages en ongeving goed beschreven)
- verdieping ( Jennifer heeft zich echt verdiept in de BDSM wereld en dat merk je heel goed!
-creatieve opvulling ( naast de rode lijn van het verhaal speelt het ook buiten omheen. Zoals een bezoekje aan haar ouders. Heeft het veel meerwaarde aan het verhaal? Voor mij niet maar het maakt het verhaal wel compleet. Er wordt een geheel plaatje geschetst waardoor de lezer echt in het verhaal komt te zitten inclusief alle emoties van Lilly en mede personages.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Booksoflamia