Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Voor wie ik ga

CarmenDieleman 08 september 2024
Voor wie ik ga

Een mooi, emotioneel en liefdevol verhaal.

Dit is het eerste deel en wat een prachtig deel. Het verhaal heeft een hele fijne opbouw, waardoor je de personages goed leert kennen. Het is een boek met een heftige verhaallijn bij een van de hoofdpersonen. Door de fijne schrijfstijl en de fijne opbouw van het boek vlieg je door dit boek heen.

Het is een verhaal vol emoties en oh zo mooi geschreven. Ik ben na dit eerste deel al helemaal weg van dit boek. En wat een cliffhanger ook van dit eerste deel. Daardoor wil je gelijk in deel 2 beginnen.

Ik vind het eerste deel een fijn bruggetje naar het tweede deel. Er gebeurt genoeg door het verhaal heen waardoor je blijft lezen. De personages zijn ook erg erg leuk. Ze hebben allebei hun eigen bagage, maar door met elkaar te zijn wordt het leven iets beter.

Het verhaal: Wie laat je gaan, als je moet kiezen tussen wie je was en wie je wilt zijn?
Leerkracht worden op een middelbare school is wel het laatste wat Bram Essence op zijn lijstje heeft staan. Maar na een gênant incident op de universiteit is verder studeren geen optie meer en is een baan op zijn oude middelbare school zijn enige reddingsboei. Een kans die hij met beide handen aanpakt.

Vastberaden om dit keer niet te falen, gaat hij aan de slag, maar hij is niet bedacht op de onderlinge vetes van de leerlingen, en de rondvliegende hormonen. Waar hij al helemaal geen rekening mee heeft gehouden, is Xeno, een leerling uit de zesde, die hem niet alleen in conflict brengt met wie hij ‘hoort’ te zijn en de persoon die hij diep van binnen is, maar die hem ook lijkt te zien zoals hij echt is. Klassenmanagement is nu niet meer zijn grootste zorg. Maar zijn eigen hart wel.

Ik raad dit boek zeker aan om te gaan lezen. Ik ben erg fan van de boeken van Anne may. Ik was daarom ook erg blij dat ik mee mocht doen aan het promoteam van deze duoloog!


#lezenisontspanning #neverstopreading #spreadthebooklove #reading #bookstagramreadsseptember #boekstagram #bookblogger #lekkerlezen #leesmaand #boekenmaand #boekentips #boekenplank #feelgood  #readingisgoodforthesoul #booklover #booksbooksbooks #boekenwurm #spreadthebooklove #sharethebooklove #neverstopreading #boekentip #feelgood #bookstagrammer

Reageer op deze recensie

Meer recensies van CarmenDieleman

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Na de mysterieuze dood van haar beroemde moeder ontvangt Mackenzie brieven die duistere geheimen onthullen achter haar moeders succes. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Elena moet haar vermiste opa terugvinden in een magische en mysterieuze wereld vol met mythische wezens. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.