Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Aangenaam verrast

Mother of Podencos 16 december 2020
Mijn eerst Agatha Christie en ik stond er wat argwanend tegenover wegens populair en een genre dat ik nooit zelf zou lezen. Maar ik was aangenaam verrast! Dat het boek geschreven is in 1938 speelt daar ook een grote rol in. Ik hou van de sfeer van die tijd.
Ik heb zeker van het boek genoten. Het leest heel erg vlot en ik had het einde helemaal niet zien aankomen, maar ik ben daar sowieso niet al te goed in. Het was een pageturner omdat je graag wil weten wie en hoe de moord gebeurd is.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Mother of Podencos

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.