Meer dan 6,6 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Eens iets anders dan de standaard roman!

Charishbooks 01 augustus 2025


Kort geleden werd ik benaderd door Daphne met de vraag of ik haar boek zou willen review en uiteraard ben ik altijd bereid met een debuterende auteur samen te werken!

Als reviewer weet je dat dat soms goed uitpakt, en soms minder. Deze keer pakte dat echt heel goed uit. Ik was echt heel positief verrast! Het boek leest vlot en was heel verfrissend nu het eens iets anders dan de “standaard roman” is.

Dit boek gaat over Malis, die maar geen geluk lijkt te hebben in haar datingleven. Overal komt ze “Gedoemannen” tegen en ze vraagt zich langzaam af of dit ooit nog zal veranderen. Totdat ze haar jeugdliefde Nick tegenkomt, die eerder nooit beschikbaar voor haar is geweest.

Is Nick de volgende Gedoeman op de lijst of zal hij het tij keren? Daar moet je het boek voor lezen

Echte aanrader voor degene onder ons die even toe zijn aan iets anders!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Charishbooks