Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Niet mijn ding

Daani 22 juli 2015
Ik geraakte in het boek op geen enkele mogelijkheid vooruit. Dit wil niet zeggen dat het boek slecht was, ik vond het onderwerp alleen niets voor mij. Ik had het boek zien liggen op het boekenfestijn en ik dacht; hé leuk! Ik had ook meteen het 2de gekocht want het was voor beide boeken samen maar enkele euro's.
Om eerlijk toe te geven, ik heb het boek niet helemaal uit gelezen, ik kon het niet. Misschien was ik ook gewoon niet in de stemming om het te lezen en moet ik het nog eens opnieuw proberen. Maar op dit moment laat ik delirium amoris en het 2de boek; Pandemonium even met rust.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Daani

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Een ontroerende en betoverende roman over familie, herinneringen en hoop, waarin het verleden van Libanon wordt verweven met de zoektocht van twee Canadese zussen naar hun roots. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Na de mysterieuze dood van haar beroemde moeder ontvangt Mackenzie brieven die duistere geheimen onthullen achter haar moeders succes. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.