Meer dan 6,4 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

dirna-1533 15 september 2006
Ik heb het boek gelezen nadat ik de film bekeken had. Het verhaal komt voor een groot deel overeen, alleen is de volgorde een beetje veranderd. In de film vond ik Ledda menselijker overkomen dan in het boek, waarin hij onomwonden verklaarde een jongetje zijn nekje gebroken te hebben.

In elk geval zijn het boek en de film allebei aanraders!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van dirna-1533

Gesponsord

Terwijl Emmy probeert de raadsels op te lossen die door twee verdwenen tienermeisjes zijn achtergelaten, realiseert ze zich dat ze hen nooit écht heeft gekend. Elke tiener heeft geheimen, maar wie zou ervoor willen moorden?

Twee zussen groeien op in de meedogenloos snel veranderende miljoenenstad Singapore met de hoge verwachtingen van hun moeder. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Een sinister geheim bedreigt de bekendste Amerikaanse presidentsverkiezingen. De erfgenamen van A.C. Porter is de zesde winnaar van de Hebban Thrillerprijs