Meer dan 6,6 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Het chalet

Erika 03 augustus 2020
Een goed geschreven verhaal over 2 beste vriendinnen die elkaar uit het oog verliezen owv een verhuis van Annelies. In het 1ste deel, leer je eigenlijk de personages kennen. Het 2de deel, en zo ook het spannendste deel, van het boek speelt zich af op een meer afgelegen plaats wat soms voor de nodige spanning zorgt dus.
Het boek leest zeer vlot. Een aanrader in mijn ogen.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Erika

Gesponsord

Een weelderige zomerse bruiloft in een luxe hotel aan zee wordt verstoord door de veertigjarige, pas gescheiden Phoebe. Voor ze het weet is ze bruiloftsgast tegen wil en dank. 'Scherp, geestig en een genot om te lezen.'

Om haar baan als video producer te redden, gaat Katie in zee met reddingszwemmer Hutch. Het enige probleem? Ze kan niet zwemmen. Wat begint als een leugentje om bestwil verandert al snel in een web van bedrog.