Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Belangrijk boek

FloorG 18 juli 2024
Wat een boek zeg, het is een lastig onderwerp, maar Rinke houdt het mooi en respectabel.
Ik had het toch zo te doen, met Lenneke, en Tamara en ook met Heleen. Daarnaast geeft dit boek ook belangrijke informatie, die voor iedereen zomaar is van pas zou komen. Je hoopt die informatie natuurlijk nooit nodig te hebben, maar als je naar de cijfers kijkt, die ook in t boek benoemd worden, is het toch wel realistisch helaas dat je iemand kent die misbruikt is/wordt. Super belangrijk daarom dit boek.

Ik hoop vooral ook dat de echte Lenneke wat heeft gehad aan het proces van dit boek schrijven, en ik wens haar het aller beste toe in de toekomst!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van FloorG

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Elena moet haar vermiste opa terugvinden in een magische en mysterieuze wereld vol met mythische wezens. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.